در 21 روز 6 کیلو لاغر شوید (بیش از 10 هزار نفر از این رژیم استفاده کردند)
دریافت رژیم ویژه

چالش لاغری ۲۱ روزه ، به راحتی ۶ كيلو كم كنيد

1

چالش لاغری يكی از چالش هايی است كه افراد چاق براي لاغری خود انتخاب می كنند تا در مدت ۲۱ روز بتوانند، از چاقی رها یافته و وضعيت بدنی خود را حفظ كنند. چالش لاغری ۲۱ روزه افراد با اراده را از افراد بی اراده متمايز می كند.

شما در این چالش ۲۱ روزه می توانيد نتايج شگفت آوری را ايجاد كنيد كه حتی ديگران قادر به انجام آن نيستند. قبل از همه بايد متوجه باشید که عمل به این چالش اصلا كار سختی نيست. می توانيد قبل از شروع به نتایج كسانی كه در این چالش شرکت کرده اند و به اين موفقيت دست يافته اند نگاهی بیاندازید و در مدت ۲۱ روز، وضعيت بدنی خود را به مانند قبل برگردانيد. بهتر است که حتما از یک دستور و رژیم غذایی كمك بگيريد تا بتوانيد با اصول كار را به پيش ببريد و در اين چالش موفق شويد.

توصیه های ابتدایی

  1. بهتر است كه چالش لاغری را به صورت گروهی انجام دهيد تا همديگر را در طی دوره حمايت و پشتيبانی كنيد.
  2. حتی می توانيد با دوست خود در يك بوستان، ورزش های لاغری كه اكثرا آن ها هوازی هستند را شروع كنيد.
  3. در اين چالش بايد به رژيم غذایی خود نيز توجه داشته باشيد و از ميل كردن غذاهاي فست فودی و شيرينی های مضر اجتناب كنيد تا پوست شما هم سالم بماند و در انتهای چالش لاغری ۲۱ روزه پوست لطيفی داشته باشيد.
  4. يك رژيم غذایی سالم و سازنده می تواند به شما در اين چالش كمك كند و به هرحال ميل كردن غذاهای سالم بهتر از غذاهاي فست فودی و شيرينی و تنقلات مضر است.
  5. تغذيه درست در كنار ورزش های هوازی و مصرف آب می تواند به موفقيت شما در انتهاي اين چالش كمك كند.
  6. هرگز از سختی ورزش ها و تغذيه در طی اين دوره شكايت نكنيد بخاطر اين كه بايد بهاي موفقيت را بايد بپردازيد.

چالش لاغری ۲۱ روزه چيست؟

شما در مدت ۳ هفته می توانيد با تمركز در این چالش به اندازه ۶ كيلو وزن كم كنيد. بهتر است كه با دستورالعمل ها به پيش برويد تا كارها به صورت منطقی انجام شود. سعی كنيد كه هر روز هفته را به مدت ۳۰ دقيقه ورزش كنيد. شما بايد برای رژيم غذایی خود برنامه ريزی داشته باشيد. با تهيه برنامه غذایی شما می توانيد چالش لاغری ۲۱ روزه را بهتر سپری كنيد.

برنامه چالش: میخواهید در ۲۱ روز ۶ کیلو وزن کم کنید؟

اگر میخواهید هر ۲۱ روز تا ۶ کیلو کم کنید لحظه ای مکث کنید. بیش از ۸۰۰۰ نفر در امسال با این رژیم به وزن ایده آل خود رسیده اند. ابتدا روی دکمه « سبز رنگ » کلیک کرده و پس از مطالعه ویژگی های این رژیم ، طبق آموزش های موجود در همان صفحه این رژیم فوق العاده را دریافت کنید.

دیدن توضیحات برنامه چالش ۲۱۶

ضمانت نامه 

درصوتی که بعد از استفاده صحیح از این رژیم وزن و سایز شما تغییر نکرد و از عملکرد برنامه لاغری ۲۱۶ رضایت نداشتید میتوانید با بخش پشتیبانی سایت خوبشو تماس گرفته و تمام مبلغ پرداختی را به صورت تمام و کمال پس بگیرید.

شما در این چالش می توانيد چربی دور كمر خودتان را كم كرده و عادت غذایی خودتان را تنظيم كرده و عادت هاي سالم غذایی را جايگزين عادات بد غذایی كنيد. در برخی رژيم ها مانند رژیم کتو ۲۱۶ شما اصلا متوجه نمی شويد كه رژيم گرفته ايد. شما در مدت ۳ هفته لاغر خواهيد شد. برنامه لاغری به گونه ای است كه در انتهای برنامه از نتيجه راضی خواهيد بود از اين كه توانسته ايد در مدت ۲۱ روز  کاهش وزن و کاهش سایز چشمگیری داشته باشید.

شما در مدت ۳ هفته می توانيد با تمركز و مداومت روی برنامه چالش به اندازه ۶ كيلو وزن كم كنيد.

چطور در اين چالش وزن كم كنيم؟

داشتن برنامه غذایی باعث خواهد شد تا هرگز غذاهای ناسالم نخوريد و شما هميشه طبق برنامه غذایی بايد رژيم غذایی خودتان را رعايت كنيد. بعد از تهيه برنامه غذایی، حتما مواد غذایی مورد نياز خود را خريداری كنيد. داشتن برنامه به چالش لاغری شما كمك خواهد كرد. در روز دوم ورزش را شروع كنيد. شما براي لاغر شدن در مدت ۲۱ روز به تجهيزات زيادی نياز نداريد. لازم است كه هر روز حداقل ۸ ليوان آب بخورید و زمانی كه ورزش می كنيد بايد بيشتر آب بخوريد.

می توانيد برای زمان نوشيدن آب خود در كامپيوتر يا گوشی خود يادآور بگذاريد تا هرگز زمان آن را فراموش نكنيد. هر چقدر آب بيشتری بنوشيد، پوست لطيفی خواهيد داشت و دستگاه گوارشی شما هم درست كار خواهد كرد. می توانيد براي لاغری بيشتر از ديگر دستگاه های ورزشی استفاده كنيد تا وضعيت جسمانی خود را بهبود ببخشيد، می توانيد در مدت اجرای این چالش ، چای سبز هم بنوشيد.

از بين رفتن چربی دور كمر يكی از نتايج بسیار مهم این چالش است.

۱٫ اراده و انگيزه برای شروع چالش لاغری

اراده و انگيزه براي شروع چالش لاغری

تعیین کنید که چرا می خواهید وزن خود را از دست دهید. به طور واضح تمام دلایلی را که می خواهید وزن کم کنید و آنها را یادداشت کنید ، مشخص کنید. این راه به شما کمک می کند تا در رسیدن به اهداف کاهش وزن خود متعهد و با انگیزه باشید.

هر روز دلايل خود را بررسی و مطالعه كنيد تا انگيزه خود را حفظ كنيد. همين دلايل است كه انگيزه شما را حفظ می كند. بسیاری از افراد به دلیل توصیه پزشک خود ، شروع به کاهش وزن می کنند ، اما تحقیقات نشان می دهد که افراد اگر انگیزه کاهش وزن از درون خود را بدست آورند موفق تر هستند. انتظارات شما بايد مبتنی بر واقعيت ها باشد.

تعیین اهداف غیرقابل دستیابی می تواند منجر به احساس ناامیدی شود و باعث شود که شما تسلیم شوید. هر چقدر كه اهداف واقع گرايانه تری داشته باشيد به همان اندازه در كار و برنامه لاغری خود موفق خواهيد شد.

۲٫ نوشتن اهداف به سبك جديدتر

نوشتن اهداف به سبك جديدتر

بايد اهداف را هوشمندانه (Smart) بنويسيد. اهداف بايد خاص، قابل اندازه گيری، قابل عمل ، واقعی و زمان دار باشند. نوشتن اهداف با اين مشخصات باعث خواهد شد تا نسبت به آن ها حس خوبی داشته باشيد. ولي بازهم در نوشتن اهداف، بايد اصولی را رعايت كنيد. حتما برای اهداف خود تابلوی آرزوها آماده كنيد. اين كار به ذهن شما كمك خواهد كرد تا برای رسيدن به آن ها، برنامه ها و روش هايی را بيابد. هر روز تجسم و احساس كنيد كه به هدف خود رسيده ايد.

اين عمل باعث خواهد شد تا كائنات شما را در رسيدن به هدف تان ياری كند. اهداف خود را به درستی درك كنيد. چنان رفتار كنيد كه انگار اهداف شما محقق شده اند. نسبت به اهداف كار و اقدامی انجام دهيد. اين كار باعث خواهد شد تا در كار خود پيشرفت كنيد و تا اقدامی انجام ندهيد، نتيجه ای اتفاق نخواهد افتاد.

۳٫ داشتن يك برنامه ۲۱ روزه حرفه ای

داشتن يك برنامه 21 روزه حرفه اي

براي موفقيت در چالش ۲۱ روز، بايد يك برنامه حرفه ای داشته باشيد. داشتن اين چنين برنامه ای به شما كمك می كند تا هميشه غذاهای سالم بخوريد و هرگز به سراغ مواد غذایی ناسالم نرويد. بعد از تهيه برنامه غذایی ، حتما آن ها را تهيه كنيد. روزانه دقايقی را ورزش كنيد.

هر چقدر كه آب بيشتري بنوشيد به همان اندازه سالم تر بوده و پوست لطيفی خواهيد داشت. سعی كنيد  كه از چندين دستگاه ورزشي استفاده كنيد. حتما در رژيم غذایی خودتان، چاي سبز مصرف كنيد. اين نوع چای براي سلامتی بدن، فايده های بسيار زيادي دارد. ورزش شكم را دنبال كنيد تا در نهايت شكم صاف و ورزيده اي داشته باشيد. از غذاهاي فست فودی و شيرينی دوری كنيد. خواب كافی داشته باشيد و حتما سه روز در طول هفته پیاده روی کنید.

توصیه ما به شما برنامه ۲۱ روزه ۲۱۶ است که می تواند ۴ تا ۷ کیلو وزن شما را در سه هفته کاهش دهد.

۴٫ وجود يك همراه و يك كارشناس همه فن حريف

وجود يك همراه و يك كارشناس همه فن حريف

داشتن يك همراه در برنام لاغری ۲۱ روزه و يك كارشناس حرفه ای موجب خواهد شد تا هميشه و در همه حال انگيزه خود را حفظ كرده و كاركردن براساس توصيه های كارشناس حرفه ای باعث خواهد شد تا زودتر به نتيجه دلخواه خود برسيد. داشتن يك همراه به شما انگيزه خواهد داد و شما در واقع با يك تيم دو نفره راحت تر می توانيد برنامه لاغری ۲۱ روزه را دنبال كنيد. كارشناس حرفه ای لاغری، برای رسيدن به نتيجه سريع و مفيد شما، توصيه های به روزی را در اختيار شما خواهد گذاشت.

جالب است بدانید که در رژیم ۲۱۶ ارائه شده توسط خوبشو در کل دوره ۲۱ روزه یک کارشناس حرفه ای هر روز در کنار شماست. تجربه به ما نشان داده وجود کارشناس همه فن حریف ۵ برابر نتیجه بهتری برای شما می سازد.

دیدن جزئیات رژیم ۲۱۶

با توصيه های كارشناس، بهره وری شما افزايش خواهد يافت. كارشناس به شما كمك خواهد كرد تا سموم بدن خود را به راحتی دفع كنيد. ورزش نیز  به اين كار بسيار كمك می كند. به همراه خود و كارشناس می توانيد ورزش هاي يوگا و مديتيشن خود را حرفه ای انجام دهيد. اگر زود به زود گرسنه می شويد خبر خوب اين كه شكم شما ورزيده شده و چربی های دور كمرتان از بين رفته است.

قبل از شروع چالش ، حتما عكس قبل و بعد از شروع خود را مقايسه كنيد.

۵٫ حفظ انگيزه براي تداوم چالش لاغری

حفظ انگيزه براي تداوم چالش لاغری

در اين چالش بايد هميشه انگيزه را حفظ كنيد. انتظار نداشته باشيد كه در همان روزهای اول به نتايج بزرگ دست يابيد. به همين دليل است كه داشتن همراه  و يك كارشناس توصيه می شود. حتما هر روز دلايل خود را براي تداوم این چالش کاهش وزن ارزيابی كنيد. حتما تعهد و انگيزه خود را تا پايان چالش حفظ كنيد. تعیین کنید که چرا می خواهید وزن خود را از دست دهید.

به طور واضح تمام دلایلی را که می خواهید وزن کم کنید و آنها را یادداشت کنید، مشخص کنید. این امر به شما کمک می کند تا در رسیدن به اهداف کاهش وزن خود متعهد و با انگیزه باشید. سعی کنید روزانه آنها بخوانید و هنگام وسوسه از برنامه های کاهش وزن خود ، از آنها به عنوان یادآوری استفاده کنید. دلایل شما می تواند شامل پیشگیری از ابتلا به دیابت ، نگه داشتن فرزندان نوه ها ، تجربه بهترين زندگی، افزايش اعتماد به نفس خواهد بود.

اهداف واقع گرايانه

 بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که برای کاهش وزن (۰/۵ تا ۱ کیلوگرم)در هفته کافی است. حتما اهداف واقع گرايانه را انتخاب كنيد و براي رسيدن به آن ها از جان و دل مايه بگذاريد. همچنین ، افرادی که به اهداف تعیین شده کاهش وزن خود در کوتاه مدت می رسند ، بیشتر احتمال دارد که در دراز مدت روند کاهش وزن خود را حفظ کنند. مطالعه ای با استفاده از داده های چندین مرکز کاهش وزن نشان داد که زنانی که انتظار داشتند بیشترین وزن خود را از دست دهند بیشتر احتمال دارد برنامه چالش کاهش وزن را ادامه ندهند.

خبر خوب این است که فقط کمی کاهش وزن ۵-۱۰٪ از وزن بدن می تواند تأثیر زیادی بر سلامتی شما داشته باشد. اگر ۸۲ کیلوگرم هستید ، فقط ۴-۸ کیلوگرم كم خواهيد كرد. اگر۱۱۳ کیلوگرم داشته باشید ، ۶–۱۱ کیلوگرم خواهيد داشت و اين خبر خوبی است كه به تدريج به تناسب اندام دست خواهيد يافت.

۶٫ ديدن نتايج كسانی كه موفق شده اند

حفظ انگيزه براي تداوم چالش لاغری

كاهش وزن كار دشواری است ولي ديدن نتايج كسانی كه به نتيجه رسيده و موفق شده اند باعث خواهد شد تا برای رسيدن به هدف انگيزه داشته باشيد. شما بايد به دنبال افرادی باشيد كه همانند شما برنامه لاغری ۲۱ روزه را سپری كرده اند. اين چنين افرادي هر روز ۳۰ دقيقه در روز ورزش و تمرين فيزيكی و پیاده روی داشته اند. دنبال كردن افرادی كه مانند شما انگيزه داشته اند كار سختی نيست و موجب خواهد شد تا به گفته ها و كارهاي آن ها عمل كنيد.

بیش از ۸۰۰۰ نتیجه موفق با رژیم لاغری سریع ۲۱۶

نتایج رژیم

صدها وویس ، ویدیو و اسکرین شات از خوبشویی هایی که امسال با رژیم کتو ۲۱۶ خوبشو به موفقیت فوق العاده ای در کاهش وزن و سایز رسیده اند. روی دکمه زیر بزنید و نتایج را بررسی کنید.

دیدن نظرات و نتایج دیگران

در اين صورت طرز فكر آن ها را پذيرفته و مانند آن ها رفتار خواهيد كرد. اين چنين افرادی از غذاهای فست فودی و شيرينی ها دوری كرد اند. شما بايد بينش خودتان را نسبت به غذا تغيير دهيد. شما بايد در حالی كه غذا را ميل می كنيد، ورزش را نيز انجام دهيد و هرگز با جسم خود بد رفتار نكنيد. حتی با ورزش و تمرينات فيزيكی به تدريج ياد خواهيد گرفت كه می توانيد همه نوع مواد غذایی را ميل كرده و در عين حال خوش اندام باشيد.


جمع بندی

چالش ۲۱ روزه لاغری يكی از بهترين روش ها براي تناسب اندام است كه افراد انتخاب می كنند تا به نتيجه دلخواه خود در مدت زمان كوتاهی دست يابند. انجام چالش لاغری به صورت گروهی باعث خواهد شد تا هميشه روحيه خود را حفظ كنيد و با انگيزه بيشتر ادامه بدهيد.

توجه به رژيم غذایی باعث خواهد شد تا زودتر به نتيجه دست يابيد. بايد اهداف خود را از اين چالش به صورت هوشمندانه از قبل بنويسيد و براي هر كدام ضرب العجلی را تعيين كنيد تا براي رسيدن به آن ها تلاش كنيد. داشتن يك همراه و كارشناس تغذيه و تناسب اندام به شما كمك می كند تا به صورت منطقی و منظم به كار خود ادامه دهيد و نتايج بهتری را بدست بياوريد. اگر با افرادی كه با اين چنين برنامه ای به موفقيت هايی دست يافته اند ملاقات هايی داشته باشيد به طور يقين هميشه روحيه و انگيزه خود را تا به انتها حفظ خواهيد كرد.

1 نظر
  1. شیوا می گوید

    سلام برنامه خوبی هستش پدرم متخصص تغذیه هستن من این برنامه رو بهشون معرفی کردم ونظرشون مثبت بود این برنامه برای افرادی که اضافه وزن هم ندارند مناسبه ممنون وتشکرازتمام کسانی که درتشکیل این برنامه شرکت داشتند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.