در 21 روز 6 کیلو لاغر شوید (بیش از 10 هزار نفر از این رژیم استفاده کردند)
دریافت رژیم ویژه

کانال رژیم لاغری در تلگرام

0

اگر به دنبال یک کانال تلگرام رژیم لاغری عالی و هستید که مطالب فوق العاده مفید را به طور کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهد جای درستی آمدید. این روزها که تعداد کانال های تلگرام در حوزه لاغری بسیار زیاد است ، انتخاب بهترین آن بسیار سخت شده است. می خواهیم به شما یک کانال تلگرام که همه اعضا از عضویت در آن رضایت دارند را به شما معرفی کنیم.

مطالب ، برنامه غذایی و لاغری ، ویدیو و فایل های صوتی کاملا رایگان در کانال لاغری خوبشو! برای عضویت روی دکمه زیر بزنید.

میخواهم عضو این کانال شوم

کانال تلگرام رژیم لاغری خوبشو

یک تیم حرفه ای تولید محتوا در کنار کارشناسان برجسته حوزه لاغری و تناسب اندام هر روز مطالب جذاب و بسیار مفیدی در این حوزه در اختیار شما قرار می دهند. همچنین ارائه برنامه های رژیم لاغری بسیار موثر و نتیجه بخش از مهم ترین ویژگی های کانال لاغری خوبشو می باشد.

مطالبی که در این کانال لاغری منتشر می شود

در این کانال طبق یک برنامه منظم در طول هفته مطالب مختلفی که همه نوع نیاز را پوشش دهد تولید می شود. در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم که در ۷ بخش اصلی تقسیم می شوند :

 1. ارائه برنامه رژیم های لاغری و غذایی
 2. میان وعده انگیزشی
 3. استودیو خوبشو
 4. نکات تغذیه
 5. کلید رژیم
 6. سوالات متداول
 7. سرسفره
 8. نتایج

مطالب ، برنامه غذایی و لاغری ، ویدیو و فایل های صوتی کاملا رایگان در کانال لاغری خوبشو! برای عضویت روی دکمه زیر بزنید.

میخواهم عضو این کانال شوم

برنامه رژیم لاغری و غذایی روزانه

اولین نکته در کانال تلگرام رژیم لاغری خوبشو این است که ما به طور کامل برنامه رژیم لاغری سریع ویژه خود را به شما معرفی می کنیم و نکات آن را به شما می گوییم. رژیم های ۲۱۶ ، ۲۸۶ و کتوریست از مهمترین برنامه های ما هستند.

با میان وعده انگیزشی همیشه پر انرژی باشید

در پست های میان وعده انگیزشی هدف ما انتقال شور و انرژی به روزهای هفته شما می باشد. در تصویر زیر نمونه ای از این نوع پست ها را می بینید.

پادکست های استودیو خوبشو

در یک بخش ویژه در روزهای شنبه ، سه شنبه و پنجشنبه فایل های صوتی که هیچوقت در هیچ جایی پیدا نمیکنید! توسط استودیو اختصاصی خوبشو تولید شده و در کانال قرار می گیرد.

 • روش های لاغری شکم
 • روش های کاهش اشتها
 • عادت های تغذیه ای طلایی
 • ورزش های متناسب با سن و اندام شما
 • چگونه اندامی زیبا داشته باشید
 • و ده ها مورد دیگر

نکات تغذیه

در این بخش سعی می کنیم همه روزه نکته های ساده اما بسیار کاربردی در مورد تغذیه را در کانال رژیم لاغری خوبشو قرار دهیم.

کلید رژیم

در این بخش نکات کلیدی و طلایی که در مورد رژیم های خوبشو وجود دارند را با شما به اشتراک می گذاریم. این نکات به شما کمک شایانی می کند تا بتوانید به نحو احسن رژیم خود را رعایت کنید و به کاهش وزن ایده آل خود برسید.

پاسخ سوالات شما در سوالات متداول

این بخش که با هشتگ سوالات متداول در کانال لاغری خوبشو قرار میگیرد ، تلاش می کند تا به مهمترین سوالات شما که از پشتیبانی و کارشناسان ما میپرسید پاسخ دهد. با اینکار بقیه اعضا کانال نیز می توانند از آن بهره ببرند.

اشتراک هنرهای شما با سرسفره

در این بخش تصاویری که از سفره های غذایی خود که مطابق با رژیم های ما می باشد را در کانال قرار می دهیم. فقط کافیه شما عکس های سر سفرتون رو برای ما بفرستید تا در کانال رژیم لاغری خوبشو قرار بگیره.

نتایج درخشان رژیم ها

در این بخش تصاویر ، وویس ها و نظرات شما را در مورد کاهش وزن های خود با استفاده از رژیم های لاغری سریع خوبشو در کانال قرار می دهیم. با اینکار دیگران از نظرات شما استفاده می کنند و می توانند در مورد رژیم های ما بیشتر بدانند.

بهترین کانال تلگرام لاغری

بهترین کانال لاغری در تلگرام

فرصت رو از دست ندید و همین الان عضو کانال رژیم لاغری خوبشو بشید! بهتون قول میدیم این کانال بهترین کانال تلگرام لاغری هستش که تا به حال داشتید.

میخواهم عضو این کانال شوم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.