در 21 روز 6 کیلو لاغر شوید (بیش از 10 هزار نفر از این رژیم استفاده کردند)
دریافت رژیم ویژه

رژیم لاغری سریع ۲۱۶، ۶ کیلو لاغری در ۲۱ روز بدون گرسنگی

132

یافتن یک رژیم لاغری سریع و درعین حال موفق برای لاغر شدن ، تقریبا همیشه دغدغه ی بسیاری از افراد بوده و هست . اما سوال اینجاست ، در بین ده ها رژیم غذایی که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند ، کدام رژیم برای  لاغر شدن مناسب است ؟ در کدام یک از انواع رژیم ها احتمال بازگشت وزن کمتر است ؟  کدام برنامه لاغری ،  عوارض جانبی کمتری  نسبت به بقیه رژیم ها به همراه دارد؟

معمولا پاسخ به این سوال که کدام رژیم از همه بهتر است ، کمی سخت و دشوار است و بسیاری از وب سایت ها از اینکه یک رژیم غذایی را به عنوان بهترین معرفی کنند ، شانه خالی میکنند چرا که هدف آنها صرفا جذب مخاطب است.  اما ما در این مقاله میخواهیم به صورت کامل این موضوع را بررسی کنیم و در پایان بهترین رژیم برای کاهش وزن را به شما معرفی خواهیم کرد.

رژیم لاغری سریع ، لقبی که برای رژیم ۲۱۶ انتخاب شد

رژیم لاغری سریع ،  از نظر هرکس میتواند متفاوت باشد ، اما بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط مجموعه خوبشو و همچنین نظر سنجی در بین طرفداران کاهش وزن  ، رژیم لاغری سریع ۲۱۶ به عنوان بهترین و سریع ترین رژیم برای لاغری انتخاب شده است . رژیمی که علاوه بر تاثیر بسیار مثبتی که بر روی لاغری دارد ، فواید بیشماری نیز برای آن ذکر شده است . با خواندن این مقاله به شما قول میدهیم که در پایان ،  شما هم به این نتیجه برسید پس با ما همراه باشید.

رکورد فوق العاده رژیم کتو ۲۱۶
تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر به ما اعتماد کردند و برنامه رژیم غذایی ۲۱۶ را از خوبشو دریافت کرده اند که بیش از ۹۷% موفقیت یک رکورد رضایت بخش برای ما و شما بود.
در ادامه این مطلب سعی می کنیم پیام ها و نکات فوق العاده مهم و خوشحالی وصف ناشدنی عزیزانی که تا کنون با این رژیم به سرعت وزن کم کرده اند را با شما به اشتراک بگذاریم.
برای مطمئن شدن از نتیجه بخش بودن این رژیم پبشنهاد میکنیم همه فایل های صوتی تجربیات دیگران در این صفحه را گوشی کنید. برای شنیدن هر فایل کافیه روی علامت پخش زیر توضیحات هر باکس سبز رنگ بزنید.

تجربه۱: آقا جلال – ۲۷ ساله “همه چیز خوب بود تو رژیم و میخوام ادامه بدم… “

 ۸ کیلو کاهش وزن در ۲۱ روز

نظر سلبریتی ها

۱۰ نکته مهم که بعد از خواندن این مقاله به آنها میرسید

 • رژیم لاغری سریع ۲۱۶ چیست؟ و چرا به آن لقب سریع ترین و موثرترین را داده اند؟
 • این رژیم چطور شما را به وزن دلخواهتان می رساند؟
 • بعد از استفاده از این رژیم تا چند کیلوگرم لاغر خواهید شد؟
 • مدت زمان این رژیم چند روز است؟عمل کردن به آن مشکل است؟
 • در این رژیم از غذاهای ایرانی استفاده شده یا خارجی؟
 • آیا این رژیم عوارض جانبی خاصی روی بدن دارد؟
 • آیا این بعد از اتمام دوره رژیم ۲۱۶ ، وزن به حالت قبل برمیگردد؟
 • این رژیم،  برای افراد دیابتی مناسب است؟
 • این رژیم برای چه افرادی با چه سنی مناسب است؟
 • پاسخ به سوالات متداولی که افراد در مورد این رژیم پرسیده اند

چطور این رژیم را دریافت کنم؟

رژیم لاغری سریع 216

اگر میخواهید هر ۲۱ روز تا ۶ کیلو کم کنید لحظه ای مکث کنید. بیش از ۱۰ هزار نفر در امسال با این رژیم به وزن ایده آل خود رسیده اند. ابتدا روی دکمه « سبز رنگ » کلیک کرده و بعد از تکمیل فرم اقدام به پرداخت کنید. پس از پرداخت به صورت خودکار رژیم دانلود خواهد شد. این برنامه را میتوانید در کامپیوتر ، تبلت و تلفن همراه خود نیز مشاهده کرده و از آن استفاده کنید. 

دریافت رژیم ویژه ۲۱۶

۰۹۰۱۷۲۹۸۷۸۲

ضمانت نامه

در صورتی که بعد از استفاده صحیح از این رژیم وزن و سایز شما تغییر نکرد و از عملکرد برنامه لاغری ۲۱۶ رضایت نداشتید میتوانید با بخش پشتیبانی سایت خوبشو تماس گرفته و تمام مبلغ پرداختی را به صورت تمام و کمال پس بگیرید.

نظر افرادی که این مقاله را خوانده اند

افراد زیادی به تیم پشتیبانی وبسایت خوبشو پیام داده و نظرشان را در مورد تاثیر و موفقیت رژیم لاغری سریع ۲۱۶ با ما در میان گذاشتند . تعداد افرادی که با خواندن این مقاله ، در نهایت به هدف خود رسیده اند و کاهش وزن و سایز قابل توجهی را تجربه کرده اند و همچنین پیام های تشکر از طرف کاربران خوبشو و کسانی که از این رژیم استفاده کرده اند بسیار زیاد است که متاسفانه قادر به انتشار همه آنها نمیباشیم. اما برای احترام به محبت و اعتماد این عزیزان چند پیام از طرف کاربران وب سایت را برای شما قرار داده ایم.

نظرات کاربران در مورد رژیم لاغری سریع 216

نظرات کاربران در موردرژیم لاغری سریع 216

 

رژیم لاغری سریع ۲۱۶ چیست؟ و چرا به آن لقب سریع ترین را داده اند؟

نتیجه فوق العادهرژیم لاغری سریع ۲۱۶ ، رژیمی است که با استفاده از سیستم خود بدن ، باعث میشود تا چربی های اضافه از بین رفته و در نهایت وزن و سایز به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کنند. بدن شما قدرت های فراوانی دارد و یکی از توانایی های بدن انسان چربی سوزی خود کار است. بدن همه انسان ها این قدرت را دارد اما نکته قابل توجه این است که باید این قابلیت را در بدن خود فعال کنید .

یکی از دلایلی که این رژیم را به عنوان سریع ترین رژیم در جهان میشناسند این است که توانایی این را دارد که قدرت چربی سوزی بدن شما را فعال کرده و باعث میشود بدن شما به صورت خود کار از چربی های اضافه به عنوان سوخت برای تامین انرژی استفاده کند.


تجربه۲: فرشاد فلاحان – ۲۹ ساله: “رژیم کتو بر خلاف چیزی که فکر میکردم خوب و آسون بود برای من…”

 ۱۱ کیلو کاهش وزن در ۳۰ روز

تجربه۳:حسین پور رحمتی – ۳۵ ساله: “ورزش های سنگین انجام میدادم و تاثیری نداشت تا اینکه… “

 ۳ کیلو کاهش وزن در ۵ روز


این رژیم لاغری چطور شما را به وزن دلخواهتان میرساند ؟

همانطور که گفتیم رژیم لاغری سریع ۲۱۶ ، موتور چربی سوزی بدن شما را فعال میکند . اما سوال اینجاست که چطور این اتفاق رخ میدهد؟ این رژیم براساس کاهش میزان مصرف کربوهیدرات کار میکند و جزو رژیم های ” لو کرب ” به حساب می آید. بدن با مصرف کربوهیدرات و قند ، انرژی مورد نیاز خود را برای فعالیت بدست می آورد و به طور کلی اگر طبق اصول میزان مصرف کربوهیدرات محدود شود ، بدن وارد حالتی میشود که برای تامین انرژی مورد نیازش مجبور به سوزاندن چربی های بدن است.

نکته جالب در مورد این رژیم ۲۱۶ این است که میزان قند خون را تنظیم کرده و اجازه نمیدهد که قند خون تبدیل به چربی های زائد در بدن شود. در این رژیم شما طبق درصد بندی زیر باید مواد غذایی را دسته بندی کرده و مصرف کنید اما سوال این است که دسته بندی مواد طبق آمار زیر در رژیم کتوژنیک ۲۱۶ نیاز به علم و تنظیم کالری دارد یا خیر ؟

درصد بندی مصرف مواد غذایی در رژیم ۲۱۶

درصد بندی رژیم لاغری سریع 216

 • میزان مصرف کربوهیدرات 
 • میزان مصرف پروتئین 
 • میزان مصرف چربی های مفید

در جواب به سوال بالا باید بگوییم بله ، درست است که شما میتوانید طبق درصد بندی کلی بالا این رژیم را پیاده سازی کنید اما این نکته را باید مد نظر داشته باشید که این رژیم علاوه بر درصد بندی بر اساس میزان مصرف پروتئین ، چربی و کربوهیدرات ، نیاز به درصد بندی بر اساس کالری نیز دارد. دربسیاری از مقالات به این نکته اشاره نمیشود اما بهتر است که موضوع کالری مصرفی را نیز مورد توجه قرار دهید تا نتیجه ی پایانی که از این رژیم میگیرید بیشتر باشد.


تجربه۴: نسیم کریمپور – ۲۰ ساله: “لازم دونستم چند نکته رو در مورد این رژیم بگم…”

 ۱۱ کیلو کاهش وزن در ۴۰ روز

تجربه۵: مهدی هامون – ۲۵ ساله: “اینقد از کاهش وزنم ذوق داشتم که یادم رفت خودم رو معرفی کنم…”

 ۸ کیلو کاهش وزن در ۲۸ روز


بعد از استفاده از این رژیم تا چند کیلوگرم لاغر خواهید شد؟

با توجه به تجربه استفاده افراد مختلف از این رژیم ، به طور متوسط انتظار  کاهش وزن بین ۵ تا ۸ کیلو گرم را تا پایان دوره رژیم خواهیم داشت . با این وجود میزان کاهش وزن و سایز با توجه به شرایط و ویژگی های مختلف بدن افراد ، متفاوت است.

مدت زمان این رژیم چند روز است؟ آیا عمل کردن به آن مشکل است؟

این رژیم با توجه به اصول رژیم کتوژنیک ، ۲۱ روزه است و پس از اتمام ۲۱ روز یک هفته استراحت خواهد داشت. اگر بعد از پایان دوره رژیم بدن شما به میزان کاهش وزن بیشتری نیاز داشت یا خواستید که فرایند کاهش وزن را ادامه دهید میتوانید بعد از یک هفته رژیم اختصاصی ۲۸۶ را آغاز کنید که توسط پشتیبان اختصاصی شما به شما داده می شود. در هفته استراحت بعد از دوره ی رژیم میزان مصرف کربوهیدرات را تا مقداری که وزن را افزایش ندهد و به صورت کنترل شده افزایش دهید.

بسیاری از افراد از رژیم های سخت و مشکل که مجبور هستند گرسنگی زیادی را در آنها تحمل کنند ، بیزارند. خبر خوش برای این افراد این است که در این رژیم شما قرار نیست گرسنگی بکشید و اتفاقا نکته جالب در مورد این رژیم همین است که شما با شکم سیر به فعالیت های روزمره میپردازید در حالی که بدن شما در حال چربی سوزی است و از چربی های بدن شما به عنوان سوخت برای تامین انرژی استفاده میکند.


تجربه۶:سمانه از اتریش: “کاهش وزن و کاهش سایز چشم گیری داشتم و به کتو اعتقاد پیدا کردم…”

 ۴ کیلو کاهش وزن در ۲۱ روز

تجربه۷: شهرزاد اکبری – ۲۴ ساله: “هر زمان که بخوایم به مشاور پیام میدیم و مشاور با حوصله وقت میزارن…”

 ۶ کیلو کاهش وزن در ۲۸ روز


در رژیم لاغری سریع ۲۱۶ از غذاهای ایرانی استفاده شده یا خارجی؟

بسیاری از سایت های فارسی زبان بعد از توضیحات زیاد در مورد نحوه عملکرد این رژیم معروف و پر کاربرد درنهایت یک نمونه از نسخه خارجی این رژیم را در اختیار کاربرها قرار میدهند که عملا هیچ کارایی ندارد. دلیلش هم این است که بسیاری از مواد غذایی که در نسخه خارجی این رژیم از آنها صحبت شده ، در کشور ما یعنی ایران وجود ندارند و درصورت وجود قیمت بالایی داشته و از نظر اقتصادی تهیه و مصرف آنها اقتصادی نیست.

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که تیم وبسایت خوبشو با سایر سایتها دارددقیقا همینجاست. متخصصین تغذیه خوب شو رژیم  ۲۱۶ را براساس غذاهای معمول و رایج ایرانی تنظیم کرده و کاربران میتوانند با استفاده از این رژیم به راحتی از سیستم رژیم کتوژنیک استفاده کنند. این نکته را هم نباید فراموش کرد که رژیم ۲۱۶ کاملا توسط تیم متخصص خوب شو تنظیم شده است و نام رژیم لاغری سریع ۲۱۶ به صورت ویژه برای این رژیم انتخاب شده تا با سایر رژیم های کتوژنیک در وبسایتهای دیگر اشتباه گرفته نشود.

آیا این رژیم عوارض جانبی خاصی روی بدن دارد؟

همه رژیم های لاغری و رژیم های غذایی به صورت موقت دارای عوارضی هستند که در بسیاری از موارد عوارض جدی به شمار نمیان. با این وجود ما اصل رو بر اساس صداقت با مخاطبینمون گذاشتیم و این عوارض رو به صورت کامل برای شما توضیح میدیم تا به صورت کامل از اونها اطلاع داشته باشید. این عوارض به صورت موقت هستند و معمولا بین یک تا دو هفته نشانه های اونها از بین میرن. این عوارض عبارتند از :

 • بی حالی و بی حوصلگی
 • یوبوست ( این مورد رو میتونید با استفاده از دمنوش های زنجبیل و یا دمنوش نعناع برطرف کنید )
 • سردرد و خواب ضعیف
 • حالت تهوع موقت و یا درد معده ( این مورد برای همه افراد نیست و در بعضی از افراد مشاهده شده است )
 • درد عضلات

تجربه۸: دکتر سهروردی – ۳۷ ساله: “من خودم دکتر هستم و رژیم درمانی کار میکنم اما رژیم خوبشو …”

 ۵ کیلو کاهش وزن در ۲۱ روز


آیا این بعد از اتمام دوره رژیم ، وزن به حالت قبل برمیگردد؟

بازگشت وزن در تمام رژیم ها طبیعی است چرا که بخشی از وزن بدن را آب تشکیل میدهد و این آب در دوره رژیم از بافت ها خارج میشود و باعث کاهش وزن میشود . بعد از هر رژیمی باید طبق یک رژیم غذایی مناسب ، خوراکی های مورد نیاز بدن را میل کنید تا علاوه بر وزن بدن ، سلامتی شما نیزکنترل شود.

رژیم غذایی همانند یک شوک برای کاهش وزن است که پس از آن شما باید با داشتن یک رژیم غذایی مناسب ، وزن بدن را به حالت تثبیت شده در بیاورید که البته کار به هیچ وجه کار سخت و مشکلی نیست . کافیست کمی در مصرف کربوهیدرات ها و چربی های مضر دقت کنید.

چطور رژیم کتوژنیک ۲۱۶ را دریافت کنم؟

تصویر نتایج

اگر میخواهید هر ۲۱ روز تا ۶ کیلو کم کنید لحظه ای مکث کنید. بیش از ۱۰ هزار نفر در امسال با این رژیم به وزن ایده آل خود رسیده اند. ابتدا روی دکمه « سبز رنگ » کلیک کرده و بعد از تکمیل فرم اقدام به پرداخت کنید. پس از پرداخت به صورت خودکار رژیم دانلود خواهد شد. این برنامه را میتوانید در کامپیوتر ، تبلت و تلفن همراه خود نیز مشاهده کرده و از آن استفاده کنید. 

دریافت رژیم ویژه ۲۱۶

۰۹۰۱۷۲۹۸۷۸۲

ضمانت نامه

در صورتی که بعد از استفاده صحیح از این رژیم وزن و سایز شما تغییر نکرد و از عملکرد برنامه لاغری ۲۱۶ رضایت نداشتید میتوانید با بخش پشتیبانی سایت خوبشو تماس گرفته و تمام مبلغ پرداختی را به صورت تمام و کمال پس بگیرید.

آیا این رژیم لاغری برای افراد دیابتی مناسب است؟

همونطور که کمی بالاتر هم توضیح دادیم رژیم ۲۱۶ به این دلیل که میزان قند خون رو کنترل میکنه ، برای افراد مبتلا به دیابت گزینه مناسبی برای لاغر شدن است . با این وجود پیشنهاد میکنیم در این مورد با پزشک مشورت کنید.

این رژیم برای چه افرادی با چه سنی مناسب است؟

این رژیم تقریبا برای همه افراد ، چه ورزشکاران و چه افراد معمولی و غیر ورزشکار مناسب است. اما برای احتیاط بهتر است افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال و یا بالاتر از ۵۰ سال را دارند ، قبل از استفاده از رژیم لاغری سریع ۲۱۶ ویا هر رژیم دیگری با پزشک مربوطه مشورت کنند.

تجربه افرادی که از این رژیم لاغری سریع استفاده کرده اند

شاید برای شما جالب باشد که نتیجه ی این رژیم را روی بدن افراد مختلف در ایران و سراسر دنیا ببینید. قطعا از تصاویری که میبینید  و تجربیاتی که می شنوید حیرت زده خواهید شد (حتما به همه وویس ها گوش کنید)

تجربه۹: اکرم ساربیگی – ۲۳ ساله: “وویس های موفقیت بقیه رو گوش کردم و تصمیم گرفتم این رژیم رو بگیرم…”

 ۵ کیلو کاهش وزن در ۱۴ روز

تجربه۱۰: نرگس پرورده – ۳۸ ساله: “یکی از خوبیای این رژیم اینه که خیلی کم باعث میشه احساس گرسنگی بکنیم…”

 ۴٫۵ کیلو کاهش وزن در ۱۷ روز

تجربه۱۱: کیمیا علیمددی – ۳۰ ساله: “بسیار خوشحالم و خدا را شاکرم! به همه توصیه میکنم این رژیم رو…”

 ۷ کیلو کاهش وزن در ۳۳ روز

تا اینجا ۱۱ فایل صوتی از تجربیات و نتایج فوق العاده تعدادی از عزیزانی که این رژیم را تهیه کرده اند شنیدید. این فقط گوشه ای از پیام ها و ابراز محبت اعضای باشگاه کتو ۲۱۶ می باشد.

چطور رژیم کتوژنیک ۲۱۶ را دریافت کنم؟

حالا دیگه فکر میکنیم که به این رژیم باور پیدا کرده باشید. برای دریافت رژیم کافیه ابتدا روی دکمه « سبز رنگ » کلیک کنید و ثبت نام و پرداخت را انجام بدید. کارشناسان خوبشو بعد از پرداخت با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت رژیم ویژه ۲۱۶

۰۹۰۱۷۲۹۸۷۸۲

ضمانت نامه

در صورتی که بعد از استفاده صحیح از این رژیم وزن و سایز شما تغییر نکرد و از عملکرد برنامه لاغری ۲۱۶ رضایت نداشتید میتوانید با بخش پشتیبانی سایت خوبشو تماس گرفته و تمام مبلغ پرداختی را به صورت تمام و کمال پس بگیرید.

132 نظرات
 1. سارا می گوید

  سلام
  من داراي تومور در ناحيه كمر بودم و يكسال قبل عمل جراحي شدم وزنم ۶۵ كيلوئه و بايد حداقل ۱۰ كيلو كم كنم با قد ۱۵۶

  و ورزش بجز راه رفتن در استخر مجاز نيستم. آيا اين رژيم با ورزش بايد همراه باشه يا نه؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام دوست عزیز . وضعیت شما خیلی خاص هستش و پیشنهاد میکنم برای لاغر شدن و تناسب اندام به پزشک متخصص مراجعه کنید .

 2. محمدی می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  من برای دریافت رژیم میخواستم اقدام کنم اما درگاه پرداختش غیر فعال شده.
  چطور باید اقدام کمک؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   وقت شما هم بخیر
   درگاه در حال حاضر مشکلی نداره و میتونید اقدام کنید.

 3. سمیه فرخی می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال داشتم که این رژیم محدودیت سنی خاصی داره؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام نه اصلا
   از ۱۸ تا ۵۰ میتونند از این رژیم استفاده کنن.

 4. الهامه بهنود می گوید

  سلام لطف میکنید شماره کارت بدین براتون وجه را ارسال کنم ؟؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام پرداخت ها قالبا به صورت آنلاین صورت میگیرند.
   پشتیبانی برای هماهنگی و راحتی شما باهاتون تماس میگیره.

 5. مریم میرحسینی می گوید

  سلام من رژیم را دریافت گردم چه شکلی میتونم از پشتیبانی آنلاین استفاده کنم؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام خانم میرحسینی
   پشتیبانی خودشون باهاتون تماس میگیرن و روال رو توضیح میدن.
   در تمام طول دوره در کنارتون هستن کارشناسان ما.

 6. شبنم نجيب می گوید

  سلام من شماره ايرانم غير فعال است براى واريز ، شماره تماسى كه ميخواد
  براى ارسال رژيم به اون شماره ست يا خير چون من فقط واتساپ و تلگرامم فعاله

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   شماره تماس واتساپ رو فعال وارد کنید.
   عزیزان خارج از کشور از طریق واتساپ یا تلگرام به دلخواه خودشون مواردشون پیگیری میشه.

 7. سارا می گوید

  سلام روزتون بخیر .من رژیمتون رو از سایت دریافت کردم در موردش سوال داشتم می خواستم بدونم شماره تماس پشتیبانی ندارید؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   به صورت خودکار خریداران محترم در لیست پشتیبانی و مشاوره کارشناسان قرار میگیرن و نهایتا تا ۱۲ ساعت بعد از تهیه رژیم کارشناس باهاتون تماس میگیره.
   در تمام طول ۲۱ روز دوره کارشناس رژیم ویژه در کنار شما خواهد بود و به تمام سوالات شما پاسخ میدن.

 8. دختر باکره ی لاکرچی می گوید

  سلام اگه واقعا جواب نگرفتیم هزینه برگشت داده میشه ؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   بله هم دو دوره رژیم خصوصی رایگان میتونید دریافت کنید و هم هزینه به طور کامل برگشت داده میشه.

 9. صبا می گوید

  سلام
  من ورم روده و معده دارم تحت درمان و مشکل کم خونی دارم
  آیا میتونم از این رژیم استفاده کنم

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   بله میتونید. کارشناس رژیم ما در تمامی ۲۱ روز در کنار شما هستن و تغییراتی که باید در رژیم ایجاد کنید با توجه به شرایط خودتون رو بهتون اطلاع میدن.

 10. مامانی می گوید

  سلام
  حداقل کاهش وزن در ۲۱ روز چقدر هست؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام طبق آماری که از حدود ۳۵۰۰ نفری که تا الان این رژیم رو تهیه کردن حداقل کاهش وزن به صورت میانگین ۴٫۲ کیلو بوده. ولی بیشتر از ۹۳% افزار تونستن به هدف گذاری روز اول تا روز ۲۱ برسن.

 11. ساناز می گوید

  سلام من کم کاری تیرویید دارم ابا برای کم کاری تیروئید هم جواب میده؟و اینکه یه نمونه از رزیم رو دیدم سوپ کلم داشت برای کسایی که کم کاری تیروئید دارن کلم مضر هست ایا جایگزین داره؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   با نظر کارشناسی که در طول دوره همراهتونه میتونید مواردی که بر اساس وضعیت بیماریتون براتون مناسب نیست رو به راحتی جایگزین کنید.

 12. فرزانه سلوکی می گوید

  لطفا بنده را در کانال تلگرام ویا هر نرم افزار قابل دسترسی جهت طرح سوالات عضو بفرمایید .

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام خانم سلوکی
   بعد از ثبت نام و دریافت رژیم کارشناس ما باهاتون تماس میگیره و در کانال vip ما عضو میشید. در تمام مدت رژیم هم هر سوالی داشته باشید به پشتیبانی همونجا به صورت ۲۴ ساعته می تونید پیام بدید.

 13. مینو شهنی می گوید

  سلام و عرض ادب.من بعد از زایمانم نتونستم اندام و استایلمو ب دلخواهم برسونم حدودا ۲۰ کیلو باید کم کنم.میشه راهنماییم کنین چکار کنم؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام خانم شهنی
   ببینید با این رژیم تو بازه ۲۱ روزه ابتدا ۶ کیلو وزن کم میکنید. در تمام این مدت یک کارشناس و پشتیبان از تیم ما همراه شماست. بعد رژیم اختصاصی توسط کارشناس برای ۲۸ روز داده میشه که در این مدت هم ۶ کیلو دیگه میتونید کم کنید.
   در واقع بعد از ۱ دوره ۲۱ روزه و بعد ۲۸ روزه میتونید ۱۲ کیلو کم کنید.
   معمولا با انجام ۴ تا ۵ دوره به این صورت میشه ۳۰ کیلوگرم رو کم کرد.

 14. سارا می گوید

  سلام من ۱۴ سالمه میتونم از این رژیم استفاده کنم

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام سارا جان
   این رژیم از ۱۵ تا ۵۰ سال رو به طور کامل پوشش میده. اگر بیش از ۱۴٫۵ سال دارید میتونید با راهنمایی مشاور همراتون رژیم رو استفاده کنید.

 15. بیژن می گوید

  ببخشید میخواستم بدانم در رژیم شما از مواد غذایی و غذاهای ایرانی بجای غذاهای فرنگی برای تهیه راحت تر استفاده میشود یانه؟
  درضمن میزان دقیق مصرف مواد غذایی و ساعت مصرف مشخص گردیده و میان وعده هم دارم یانه؟
  باتشکر

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام
   نکته اول اینکه رژیم کاملا مطابق با وعده های غذایی ایرانی هاست و هیچ غذای سخت و فرنگی در آن وجود ندارد تازه خیلی به سفره عادی خانواده هم نزدیکه.
   نکته دوم : میزان مصرف دقیق وعده های اصلی و میان وعده ها به طور کامل مشخص شده.
   هر سوالی هم در طول دوره داشته باشید یک کارشناس به عنوان مشاور از روز اول تا پایان دوره در کنار شماست و راهنماییتون میکنه.

 16. سحر منصوری می گوید

  باسلام
  من این رژیم رو از شما خریدم و چند روزه که شروع کردم فقط سوالم اینه بعد از اتمام دوره بیست و یک روزه بازم باید این رژیم رو بگیریم؟ اگر جواب مثبته بعد چند روز استراحت باید شروع کنیم؟ و آیا در کل این رژیم ، رژیم نگهدارنده هم داره یا نه؟
  ممنون

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام خانم منصوری وقتتون بخیر
   همونطور که میدونید در طول دوره یک کارشناس به عنوان مشاور هر روز در کنار شما هستن.
   ایشون باهاتون تماس گرفتن و به طور کامل توضیحات رو خدمتتون ارائه دادن.
   هر سوال یا موردی هم باشه ۲۴ ساعته پاسخگو هستن.

 17. بنفشه می گوید

  سلام و خسته نباشید،بعد از دوره ۲۱ روزه،هزینه رژیم اختصاصی چقدر میباشد؟

  1. کلینیک خوبشو می گوید

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که از کاهش وزن و رژیم راضی بودید رژیم بعدی ۷۹ هزار تومان تا زمانی که به وزن ایده آل خودتون برسید.

 18. احمد صبریان می گوید

  سلام.من الان ثبت نام کردم و رژیم رو در یافت کردم.اما چطور می توانم قد،وزن و سنم رو با کار شناس در میان بگذارم؟من الان باید از همین امروز رژیم رو شروع کنم؟ این پرسش ها را باید از چه کسی وچطور بفهمم؟چطور در کانال عضو بشم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام جناب صبریان
   کارشناس باهاتون تماس گرفتن. در کل ۲۱ روز کارشناس اختصاصی شما در کنارتون هستن و پاسخگو همه سوالات شما هستن.

 19. معصومه شریفی می گوید

  من واریزم و انجام دادم امروز اما رژیم ررام ارسال نشده .چطور دریافتش کنگ؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام خانم شریفی
   پشتیبانی براتون ارسال کردن.

 20. حسینی می گوید

  آیا میتونیم به به جای روغن نارگیل از روغن دیگه ای استفاده کنیم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام بله.
   کارشناس راهنماییتون میکنن که از چه روغن حیوانی جایگزینی میتونید استفاده کنید.

 21. فاطمه شاکری می گوید

  سلام‌و خداقوت
  یه برنامه کتورنیک تو اینترنت دیدم مواردی مثل بیکن و … داشت که تو ایران نیست و اگه هم باشه نمیشه به این نوع گوشتهای بسته بندی بخاطر مواد نگهدارنه بالایی که تو اونا استفاده میشه ،؛؛ منطقی نیست استفاده شون
  برنامه شما براساس،مواد غذایی موجود و سالم تو ایران هستش،؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام خانم شاکری
   تمامی مواد غذایی و دستورها و هر چیزی که در رژیم ۲۱۶ وجود داره مطابق سفره خانواده های ایرانیه. بیشتر از ۳۰۰۰ خانواده ایرانی در حال حاضر از این رژیم استفاده میکنن و همانطور که گفتیم در خوبشو رژیم کاملا ایرانی و مناسب این کشوره.

 22. بهاران می گوید

  با سلام و خسته نباشید.
  میخواستم ببینم من ک با فقر ویتامین دی D مواجه هستم مشکلی برای این رژیم ندارم ؟ و اینکه من به هیچ وجه شیر و ماهی استفاده نمیکنم آیا کارشناستون این موضوع رو مد نظر قرار میده ؟
  چون من قبلا برنامه رژیمی گرفته بودم وسط زمستون نوشته بودن ۱۰ عدد توت فرنگی !!!

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   در مورد جایگزین های غذایی کارشناس کاملا بهتون کمک میکنن.
   در مورد بیماری های مثل ویتامین D هم کارشناس توصیه ها و راهکارهای مناسبی برای اینکه در طول رژیم مشکلی ایجاد نشه براتون خواهند داشت.

 23. nina می گوید

  سلام
  من خارج زندگی میتونم نمی تونم وارد کانال تلگرتم بشم ش در بخش پرداخت payball نمی بینم و نمی تونم پرداخت کنم. اطفا راهنمایی کنید

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   به پشتیبانمون در واتساپ یا تلگرام پیام بدید راهنماییتون میکنن.

 24. لیلا می گوید

  سلام من رژیم رو خریدم ولی تا اومدم پرینت بگیرم سایت بسته شد و هنگ کرد!چیکتر کنم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام لیلا جان
   مشکلی نیست تو سیستم ما ثبت شدید و کارشناس باهاتون تماس میگیره و ارسال میکنه براتون.

 25. مرتضي می گوید

  سلام خسته نباشين
  من پولوريختم حسابتون برنامه غذاييرو از کجا بايد دريافت

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   کارشناسمون باهاتون تماس میگیره همین امروز.

 26. مينا می گوید

  سلام ببخشيد من برنامه رژيمه كتوژنيك و چطوري ميتونم از شما بگيرم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام از طریق همین صفحه روی دکمه ثبت سفارش بزنید و اقدام کنید.

 27. آنوشا مالکی می گوید

  سلام من واریز کردم ، اما برنامه ی رژیم برام ارسال نشد ، چطوری برنامه رو دریافت کنم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام پشتیبانی براتون ارسال کردند.

 28. نازنین می گوید

  سلام دوست عزیز من گزینه ای برای ثبت سفارش رژیم کتو پیدا نکردم،واتس اپ و یا تلگرامتونم پیدا نکردم لطفا راهنمایی بفرمایین🌸🌸

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام.
   در این صفحه در چندین بخش دکمه خرید و ثبت سفارش وجود داره که میتونید از اون طریق اقدام کنید.

 29. رژیم غذایی می گوید

  سلام خسته نباشید ف بعد از دوره که تمام شد ، باید چیکار کنیم ؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام در طول دوره کارشناس در کنار شماست و تغییر سایز و وزن شما رو کنترل میکنه. بعد از پایان هر دوره هم در صورت نیاز رژیم دوره بعد ارائه میشه که اون هم ۲۱ روزه هستش و با توجه به شرایط جدید شماست.

 30. الهه می گوید

  سلام وقتتون بخير من به صفحه پرداخت رفتم ولى راستش رو بخواهيد با توجه به مشكلاتى كه ديدم در رايطه با پرداخت هاى آنلاين اطمينان نكردم براى پرداخت روش ديگه اى نيست براى گرفتن رژيم و پرداخت

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام الهه جان
   پرداخت از طریق درگاه مستقیم خود بانک انجام میشه. اما اگر مشکلی دارید پشتیبانی باهاتون تماس میگیره و میتونید از طریق کارت به کارت نیز اقدام کنید.

 31. مهین می گوید

  سلام و وقت بخیر
  آیا مواد خوراکی که تو این رژیم استفاده میشه به راحتی میشه تهیه کرد؟
  من می خوام این رژیم رو تهیه کنم ولی این موضوع خیلی برام مهمه

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   این رژیم و دستورهای غذایی موجود در اون کاملا مطابق با سفره های ایرانیه و هیچ چیز عجیب و کم یابی در اون وجود نداره. از این بابت خیالتون راحت

 32. سحر عسگری می گوید

  سلام من هزینه رو پرداخت کردم بعد از تکمیل خرید , گزینه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده رو زدم و دوباره به درگاه پرداخت برگشت و رژیمی هم ارسال نشد , البته اس پرداخت از طریق زرین پال رو دریافت کردم ..لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام بعد از پرداخت هم براتون اس ام اس میشه صفحه رژیم هم بهش منتقل میشید.
   اگر این اتفاق نیفتاد نگران نباشید. کارشناس ما حداکثر ۶ ساعت بعد از خرید تماس میگیرن با خریدار و راهنماییشون میکنن.

 33. Sheri می گوید

  سلام خواستم تشكر كنم از سايت و كارشناس خوب و خوشبرخورد خوبشو
  من الان تو روز ١١ رژيم ٢١٦ هستم واقعا عاليه من هم سايز كم كردم و هم وزن كم كردم و مي تونم به جرات بگم ادعاي اين رژيم درسته
  فقط دوستان اگر تصميم گرفتيد اين رژيم رو امتحان كنيد شك نكنيد و مثل خود برنامه پيش بريد تغييرات رو تو سه روز اول مشاهده ميكنيد (اينم تجربه من)

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام ممنون بابت نظرتون.

  2. سوگل می گوید

   سلام

   برگشت وزن نداشتید؟

   چقدر اضافه وزن داشتین؟

   چقدر طول کشید؟

   ممنون

   1. سمانه اقبال جو می گوید

    سلام سوگل جان
    پایان رژیم و پس از کاهش وزن تون بهتون رژیم تثبیت وزن میدیم که وزنی که کم کردید برنگرده.
    در ۲۱ روز ۵ تا۸ کیلو کاهش وزن دارید

 34. پانته آ می گوید

  سلام میخواستم بدونم این رژیم برای گیاهخوار ها هم داده میشه یا نه؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام این رژیم بر مبنا کتوژنیک و کربوهیدرات کم هستش و به صورت گیاه خواری صرف ارائه نمیشه متاسفانه

 35. نگار می گوید

  با سلام میشه شماره کارت برای کارت به کارت کردن بدین؟ من نمی‌تونماز درگاه اینترنتی پرداخت کنن متشکرم

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام بله.
   با شماره پشتیبانی تماس بگیرید راهنماییتون میکنن برای این کار.

 36. im می گوید

  بعدازپرداخت چطور رژیم بدستم میرسه و توی چه بازه ی زمانی؟؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام بلافاصله بعد از پرداخت رژیم رو دریافت میکنید.
   نهایتا تا یک روز بعد هم کارشناس اختصاصیتون در طول دوره ۲۱ روزه باهاتون تماس میگیره و راهنماییتون میکنه و در کل زمان دوره در کنار شماست.

 37. عطیه می گوید

  سلام من توی رژیم ۲۱۵ تونستم ۷ کیلو کم کنم میخواستم بدونم رژیم ۲۱۶ هم به همین مقدار میشه کم کرد؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام . بله قطعا میشه.
   در رژیم ۲۱۶ هم به طور متوسط در دوره اول ۲۱ روزه حداقل ۴ و تا ۷ کیلو میتونید کاهش وزن داشته باشید.

 38. Fg می گوید

  سلام خسته نباشید…ببخشید این رژیم باعث ریزش مو در بانوان نمیشه؟؟!من معمولا حین رژیم های مختلف این مشکلو پیدا میکنم

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام خیر
   هیچ غوارض پوست و مو نداره.

 39. فرناز می گوید

  سلام من نوزده سالمه و پلی کیستیک دارم،ده کیلو اضافه وزن دارم،برام مهم پلی کیستیک و اون عوارضش مثل دیابت هست،این رژیم مناسبه برام؟این رژیم رو تا چند وقت باید داشت؟دائم باید تکرار شه؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   تمرکز این رژیم روی کاهش کربوهیدرات هستش و با کمک کارشناس هم میتونید موارد در تضاد با دیابت رو هم در رژیم داشته باشید.
   یک دوره ۲۱ روزه میگیرید احتمالا ۴ تا ۷ کیلو کاهش وزن داشته باشید.
   معمولا در ۲ یا نهایتا ۳ دوره در شرایط خاص شما که بیماری هم دارید میتونید ۱۰ کیلو کاهش وزن رو داشته باشید.

 40. مونا رضوی می گوید

  سلام وقت بخیر من این رژیم رو در ماه شهریور خریدم که یک عملی انجام دادم ونتونستم بگیرم اما حالا شروع کردم به گرفتن رژیم آیا میتونم پشتیبان داشته باشم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام خانم رضوی
   بله مشکلی نیست پشتیبانی در خدمت شماست.

 41. ملیکا هاشمی می گوید

  سلام وقت بخیر
  من سایت و نظرات و همه موارد رو مطالعه کردم نمونه غذاها رو دیدم
  این رژیم عالیه ولی برای من که خونه نیستم و سرکارم غیر ممکن هست بتونم بگیرم
  یه سری موارد خوراکی تو تهیه صبحانه و نهار یا آشپزی ویژه دیدم که اصلا نمیدونم میشه از کجا تهیه کرد

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   نکته اول : ۴۰% کسانی که رژیم های ما رو استفاده میکنن در طول روز شاغل هستن یا مشغله های زیادی دارن.
   نکته دوم : هیچ غذا و دستور عجیبی در رژیم وجود نداره و همه مواد ساده هستن و به راحتی به دست میان. همانطور که بارها گفتیم رژیم بر اساس سفره غذایی ایرانی طراحی شده.
   نکته سوم : در طول رژیم با هر شرایطی که داشته باشید کارشناس در طول هر دوره در کنار شماست و به طور کامل راهنماییتون میکنه که چطور هم به کارهای روزمرتون برسید و هم رژیم رو رعایت کنید.

 42. aynaz می گوید

  سلام رژیم کتو واس افرادی ک ناراحتی گوارش دارن مضرر؟!؟
  وعده های غذایی خیلی خاص و پر هزینه ؟!

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام
   برای گوارش مشکلی ایجاد نمیکنه.
   در مورد وعده ها هم غذاها مطابق سفره های ایرانی هستن و اصلا یک سری غذای خاص و پیچیده نیست. همه چیز ساده و در دسترسه.

 43. مریم می گوید

  سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا این رژیم را افراد زیر ۱۸ سال می تونن انجام بدن؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام از ۱۵ تا ۵۰ سال میتونن از این رژیم استفاده کنن.

 44. Sudi می گوید

  سلام و خسته نباشید
  ایا مادران شیرده از بعد از زایمان اجازه دارند از این رژیم استفاده کنند و سوال دومم اینه ک من وگان هستم به مدت پنج سال یعنی هیچ محصول حیوانی از لبنیات و تخم مرغ و غیره تا گوشت و ماهی و…. استفاده نمیکنم و پایه اصل غذاهام سبزیجات و موه جات هست من در دوران بارداری دچار دیابت شدم و نسولین در دوز الا تزریق می کردم.اضافه وزن بالایی داشتم با قد ۱۶۲ وزنم ۱۰۲ هست متاسفانه.
  مرسی اگ جواب من رو بدید.

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام مشکلی برای استفاده از این رژیم نیست.
   فقط دقت کنید این رژیم بر پایه کتو هستش و نه گیاه خواری صرف پس به این موضوع دقت کنید.

 45. مریم عطار می گوید

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم رژیم ۲۱۶ رو دریافت کردم و توی صبحانه ها میبینم که نان لواش هست. مگه خوردن نان ممنوع نیست در این رژیم؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام وقت بخیر
   همانطور که گفته شده پایه این رژیم کتوژنیک هست اما تغییراتی در اون توسط متخصصین ما ایجاد شده تا هم کمترین فشار روی شما بیاد و هم نتیجه خیلی بهتر بشه.
   همه غذاها سعی شده با سفره روزمره ایرانی تطبیق داشته باشه و افراط و تفریط نباشه تا بدون گرسنگی کاهش وزن اتفاق بیفته.
   همین نکته باعث طرفداری و محبوبیت رژیم ۲۱۶ شده که این همه فرد از ما این رژیم رو تهیه کردن و کاهش وزن داشتن.

 46. مهران می گوید

  سلام‌قبلا برنامه روی سایتتون بودش ولی الان نمیبینم ؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام متوجه منظورتون نشدم؟

 47. سمیرا می گوید

  ببخشید پشتیبانها آقا هستند یا خانم؟؟؟ من همسرم نمیزاره رژیم رو بخرم چون میگه اگه اقا باشه پشتیبان نمیشه باهاش مشورت کنی 😞

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام سمیرا جان وقت بخیر
   کارشناس ها همگی خانم هستند.

 48. نسرین رحیمی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من رژیمهای زیادی رو امتحان کردم ایا این رژیم روی من تاثیر میزاره یا خیر و اینکه هزینه مواد اولیه اون حدودا چقدر میشه

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام وقت بخیر برای اطمینان از رژیم در مورد اون در این صفحه بخونید و صحبت های کسایی که از این رژیم استفاده کردند رو گوش بدید. ما رژیم رو تضمین کردیم پس خیالتون راحت باشه.
   در مورد مواد غذایی رژیم هم هیچ چیز عجیب و غریبی نیست و ۹۰% مطابق خریدهای روزانه خانواده های ایرانیه.

 49. روشنک مرادیان می گوید

  سلام وقت بخیر من واریز کردم از حساب کسر شد بعد نتونستم برنامه را دریافت کنم

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام پشتیبان همان روز با شما تماس گرفت و برنامه رو ارسال کرد خانم مرادیان.
   موفق باشید

 50. نسرین رحیمی می گوید

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم
  ممکنه بعد از ۱۰ روز تو این رژیم وزن استپ کنه و دیگه پایین نیاد.
  من الان روز ۱۲ هستم و استپ دارم.

 51. مریم الهامی می گوید

  سلام وقتتون بخیر من نمیتونم خریداری کنم

  1. خوب شو می گوید

   سلام و وقت بخیر برای خرید از سایت باید رمز دوم داشته باشید.
   در غیر این صورت می تونید ۰۲۱-۲۸۴۲۳۵۲ با این شماره تماس بگیرید و شماره کارت بگیرید

 52. آریا می گوید

  سلام خسته نباشید ؛
  من چنتا سوال داشتم… اینکه هزینه تهیه مواد اولیه این رژیم چقدر میشه چون تو این روزای کرونایی همه چیز چند برابر شده و خیلی گرونتر از قبل !
  من خیلی برام مهمه هزینه مواد اولیش چون درآمد کمی دارم و نیازمند … ولی ۲۹ ساله هستم و حدود ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم و تا حالا چند رژیم و امتحان کردم و نتیجه دلخواه و ندیدم و اینکه من اکثر تایم روز رو سرکار هستم و وقت نمیکنم چیزی درست کنم توی خونه برای خودم غذاهای این رژیم جوری هست که بشه با ۱ ساعت وقت توی کل روز آماده بشه کلا ؟
  و اینکه این ضمانت رژیم واقعی هست و اگر به نتیجه نرسیم پول و پس میدین و چجوری هست ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  1. خوب شو می گوید

   سلان اریا جان.
   رژیم کتوژنیک استاندار جهانی داره اما کارشناس تغذیه هامون این رژیم با سفره ی غذای ایرانی مطابقت دادن و غذاهاش کامل مطابق با سفره ی غذای ایرانی هستش.سخت و عجیب و غریب نیست

 53. سبحان می گوید

  سلام
  سوالی در خصوص میزان کربوهیدرات این رژیم داشتم. اینطور که متوجه شدم میزان کربوهیدارت به حدود ۵۰ گرم در روز کاهش پیدا میکنه و این در حالیه که شاید رژیم غذایی آدم های معمول در ایران ۲۰۰ گرم کربوهیدارت داره.
  حالا سوال من این بود که از نظر عملی اگه مثلا رژیمی که شما توصیه میکنید با سرعت کمتری گرفته بشه در مدت بیشتری اثر میذاره یعنی مثلا به جای ۵۰ گرم اگر ۱۰۰ گرم کربوهیدارت مصرف بشه آیا باعث میشه که ۶ کیلو کاهش وزن در دوهفته تبدیل بشه یه ۶ کیلو در یک ماه؟
  یا اینکه کلا مصرف بیش از ۵۰ گرم اثر نداره؟
  سپاس

  1. مینا نظری می گوید

   سلام سبحان
   لطفا جهت مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید
   موفق باشید

 54. محمد می گوید

  آیا در یک ماه تا ده کیلو کاهش وزن هم امکانپذیر هست؟

  1. مینا نظری می گوید

   سلام محمد
   بسیار برای بدن ضرر دارد
   باید اصولی رژیم گرفت

 55. معصومه می گوید

  سلام . من وجه رو پرداخت کردم ولی بعد خطا داد و رزیم باز نشد .

  1. خوب شو می گوید

   سلام معصومه جان نگران نباشید اگر خرید تون موفق بوده باهاتون تماس میگیرن و در واتس اپ یا تلگرام رژیم رو براتون ارسال میکنن

 56. مونا می گوید

  سلام وقتتون بخیر من حدود ۵۰ کیلوگرم اضافه وزن دارم ایا میتونم از این رژیم استفاده کنم یا ن
  ممنون میشم جواب بدید

  1. مینا نظری می گوید

   سلام مونا
   بله میتوانید
   جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید
   ممنون

 57. سوگل می گوید

  سلام

  این رژیم قابل تمدید هست یعنی میشه دو تا ۲۱ روز پشت سر هم گرفت یا باید رژیم جدید بگیریم؟

  عوارضش چیه؟

  1. سمانه اقبال جو می گوید

   سلام سوگل جان
   شما در طول این ۲۱ روز با کارشناس هامون در واتساپ درارتباط هستید و در پایان رژیم راهنمایی تون میکنند که ادامه روند کاهش وزن تون به چه شکل باشه

 58. الی می گوید

  سلام من قبلا رژیم کتورو رو دوبار گرفتم و هربار طی یک ماهش ۵کیلو کم کردمچرا؟بیشتر طی یک هفته ۶کیلو گم میکنن ولی سوختو ساز بدن من خیلی بده خیلی دیر جواب میده به هر رژیمی.نمیدونم واقعا چطوری طی مدت کم انقد وزن کم میکنن.من مشگل سرذی بدن و م معده و روده و سوختو ساز پایین دارم 😣

  1. مینا نظری می گوید

   سلام الی
   لطفا جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 59. زهره می گوید

  سلام وقت بخیر
  من میخوام از این رژیم استفاده کنم اما قبلش میخواستم بدونم میشه قبل از خرید برنامه غذایی رو ببینم که به چه صورته ممنون

  1. مینا نظری می گوید

   سلام زهره جان
   لطفا جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید
   موفق باشید

 60. پارمیس می گوید

  سلام ببخشید به جای قهوه از چه چیزی میتونم استفاده کنم آخه قهوه ضرر دارد برای من و اینکه من از سرکا سیب بدم می آید از چه چیزی میتوانم استفاده کنم و آخر اینکه میتوانم از دمنوش های خانگی به جای چای سبز استفاده کنم؟

  1. مینا نظری می گوید

   سلام پارمیس جان
   برای کاهش وزن حتما رژیم و ورزش در درجه اول اهمیت داره
   در کنارش بله میتونید از چای سبز استفاده کنید
   موفق باشید

 61. مینا نظری می گوید

  سلام ملیکا جان
  براتون ارسال شد در واتساپ. مبارکتون باشه

 62. ناشناس می گوید

  سلام هزینه اولین بار چقدر هست؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام هزینه درج شده با تخفیف د صفحه موجود است.
   چون در ایام مختلف سال تخفیفات متفاوت هستن روی خرید بزنید و هزینه رو با تخفیف مشاهده کنید.

 63. ملیحه می گوید

  سلام، من یک سال ونیم پیش عمل اسلیو معده انجام دادم ۲۴ کیلو کم شدم ووزنم ثابت شده واستپ کرده
  ایا برای من هم رژیم خاصی دارید تاادامه ی کاهش وزنم را داشته باشم ومناسب من هم هست یاخیرممنونم ازازاینکه راهنمایی میفرمایید🙏

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام ملیحه جان وقت بخیر
   اگر دارو و درمان خاصی ندارید بله میتونید از رژیم استفاده کنید. پیشنهاد میکنم یکبار با پشتیبانی تماس بگیرید و شرایط رو توضیح بدید راهنمایی بیشتری براتون دارن.
   ۰۲۱۲۸۴۲۳۵۲۰

 64. مریم می گوید

  سلام. من امروز برای رژیم ثبت نام کردم و مبلغ رو واریز کردم. بعد از سه بار که در مورد وارد کردن قد و وزن و سن ایراد گرفت بلاخره وقتی انگلیسی وارد کردم ، پیام داد که تا ۲۴ ساعت دیگه باهام تماس گرفته میشه.
  الان نباید چیزی برای من فرستاده میشد که ببینم وارد برنامه رژیم شدم یا نه؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام مریم جان
   باهاتون تماس گرفته شد و براتون ارسال شد.
   هر وقت مشکلی پیش بیاد تیم پشتیبانی تا چند ساعت بعد تماس میگیرن نگران نباشید.

 65. شیما رضایی می گوید

  سلام من هزینه را پرداخت مردم ولی تا کنون تماسی گرفته نشده و برنامه ای ارسال نشده؟؟

  1. تحریریه خوبشو می گوید

   سلام خانم رضایی
   تیم پشتیبانی باهاتون تماس گرفت و برنامه و توضیحات در اختیارتون قرار گرفت.
   موفق باشید

 66. زهرا تورانی می گوید

  سلام
  من می خواهم وزنم را پایین بیاورم. ۶۶ کیلو هستم با قد ۱۵۳ و سن ۵۵ سال. کم کاری تیرویید دارم که ۴ روز در هفته روزی یک قرص لووتیروکسین می خورم و یک روز نصف قرص و دو روز بدون قرص. کلسترول خونم ۲۶۰ هست که دکتر شبی یک عدد قرص رزوواستاتین ۵ بهم داده. آیا با این شرایط رژیم کتو برای من مناسب است؟ ممنو.ن

  1. کارشناس تناسب اندام می گوید

   سلام زهرا تورانی
   لطفا با پزشک متخصص مشورت بفرمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.