در 21 روز 6 کیلو لاغر شوید (بیش از 10 هزار نفر از این رژیم استفاده کردند)
دریافت رژیم ویژه

موثرترین کرم درمان جوش زیر پوستی و پمادهای جوش زیر پوستی

0

یکی از بهترین راه های از بین بردن جوش های زیر پوستی استفاده از کرم درمان جوش زیر پوستی می باشد، البته باید بدانید پماد جوش زیر پوستی هم نقش بسیاری در از بین بردن جوش های زیر پوستی دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد از آنها استفاده می کنند.

پماد های جوش زیر پوستی و کرم های جوش زیر پوستی بسیار متنوع می باشند و هر یک از آنها ویژگی ها و مزیت های خاصی دارند.

شما پیش از اینکه در مورد کرم ها و پمادهای این نوع جوش ها اطلاعاتی داشته باشید باید در مورد علت آنها اطلاعات خود را بیشتر کنید که در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

علت جوش زیر پوستی چیست ؟

علت جوش زیر پوستی چیست ؟

همانطوری که بیان نمودیم شما باید پیش از اطلاع در مورد پماد و کرم های جوش زیر پوستی اطلاعات خود را در مورد علت جوش های زیر پوستی بیشتر کنید تا بهترین کرم و پماد را برای از بین بردن جوش های زیر پوستی خود انتخاب کنید.

برخی از علت های مهم جوش های زیر پوستی عبارت می باشد از :

 1. استفاده مداوم و پی در پی از لوازم آرایش: مختلف که بر روی پوست می زنید یکی از مهمترین عوامل جوش های زیر پوستی به شمار می رود. اگر شما به صورت مکرر و هر روز آرایش می کنید و مواد آرایشی را به خوبی از روی صورت خود پاکسازی نمی کنید دچار جوش های زیر پوستی بسیار زیادی روی صورت خود خواهید شد.
 2. آلودگی هوا: یکی دیگر از مهمترین عوامل جوش های زیر پوستی می باشد که در پیدایش جوش زیر پوستی متنوع نقش دارد، به همین دلیل شما باید هر روز صورت خود را به خوبی با شستشو دهنده های متنوع که از برندهای مختلف هستند  شستشو دهید.
 3. بلوغ آقایان: از جمله مهمترین عوامل رشد و پیدایش جوش زیر پوستی در صورت آنها به شمار می رود و بسیاری از افراد در سن بلوغ که تا ۱۸ سالگی است جوش های زیر پوستی بی شماری می زنند.
پس قدم اول آن است که بدانیم جوش روی بینی نشانه ی چیست و سپس برای درمان آن به دنبال راه حل باشیم.

رفع هر جوشی فقط در ۱۵ روز

پکیج جوش صورت

بهت قول میدم این آخرین زمانیه که جوش روی صورتت داری… اگر میخوای بدون دردسر، هر نوع جوشی رو در هر جای صورتت، فقط در ۱۵ روز رفع کنی! روی دکمه زیر بزن. 

صفحه رفع جوش ۱۵ روزه

دلیل هایی که نا خواسته باعث ایجاد جوش زیر پوستی می شود:

 1. یکی دیگر از مهمترین علت های جوش های زیر پوستی که در صورت خود می زنید این است که پوست شما با وسایل آلوده بسیار زیادی در ارتباط باشد، در این صورت آلودگی هایی که روی آن وسایل مانند گوشی وجود دارد وارد پوست می گردد، در واقع به همین دلیل جوش های زیر پوستی بی شماری در صورت شما ظاهر می شود.
 2. استرس داشتن روزانه یکی دیگر از مهمترین عواملی به شمار می رود که در ظاهر شدن جوش های زیر پوستی نقش مهمی را بر عهده دارد، در واقع همه ما به خوبی می توانیم متوجه این مسئله شویم که بعد از استرس های روزانه و یا پی در پی جوش های زیادی در پوستمان ظاهر می شود.
 3. تغییر پیدا کردن جایگاه هورمون هایی که در بدن وجود دارد یکی دیگر از عوامل مهم پیدایش جوش های زیر پوستی به شمار می رود. زمانی که هورمون های بدن شما در حال رشد باشند و یا اینکه در فعالیت رشد و عملکرد آنها اختلالات و مشکلاتی به وجود آید جوش های زیر پوستی متنوعی در پوست شما ظاهر می شود.
 4. برخی از جوش های زیر پوستی که شما روی صورت خود می زنید ریشه وراثتی دارد و شاید افراد دیگری هم در خانواده شما از این جوش های زیر پوستی بزنند. بر این اساس از آنجایی که افراد دیگر در خانواده و یا حتی فامیل شما جوش زیر پوستی می زنند شاید شما هم دچار این جوش ها شوید.

تفاوت پماد و کرم برای درمان جوش زیر پوستی

تفاوت پماد و کرم برای درمان جوش زیر پوستی

بسیاری از افرادی که روی صورت خود جوش های زیر پوستی می زنند به دنبال بهترین راه حل و روش درمانی خاص برای درمان جوش های زیر پوستی صورت خود هستند، این دسته از افراد به دنبال کرم و یا پماد جوش زیر پوستی برای جوش های خود می باشند.

این دسته از افراد باید به خوبی بدانند که بین کرم های جوش زیر پوستی و پماد جوش زیر پوستی تفاوت های بسیار زیادی وجود دارد و هر یک از آنها ویژگی های خاص و ویژه خودشان را دارند.

شما باید بدانید کرم های ضد جوش یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که دارند این است که جوش های زیر پوستی شما را از بین می برند و بافت نرم و ملایمی در پوست شما ایجاد می کنند، چرا که آنها بیشتر خاصیت ترمیمی بافت های صورت و جوش زیر پوستی را دارند.

کرم های جوش زیر پوستی زیادی در داروخانه ها و فروشگاه های آرایشی بهداشتی به فروش می رسند که شما می توانید با استفاده از آنها جوش های زیر پوستی خود را که روی صورتتان می زنید را از بین ببرید و درمان کنید.

پماد ها:
 پماد جوش زیر پوستی که برای جوش های زیر پوستی مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر از اینکه ویژگی ترمیمی داشته باشد، خاصیت درمان نمودن جوش های زیر پوستی را دارد.

شما با استفاده از پماد جوش زیر پوستی می توانید جوش های زیر پوستی خود را به طور کلی از بین ببرید و جای آنها هم از روی صورت شما محو می شود، همچنین یکی از نکات دیگری که باید بدانید نحوه عملکرد پماد جوش زیر پوستی به گونه ای می باشد که امکان جوش زدن مکرر روی صورت شما را درمان می کند.

یکی از تفاوت های اصلی که بین کرم های جوش زیر پوستی و پماد جوش زیر پوستی وجود دارد این است که شما از کرم های جوش زیر پوستی برای درمان کردن جوش های عفونی و چرکی که روی صورت خود می زنید نمی توانید استفاده کنید.

ولی پماد جوش زیر پوستی برای جوش های عفونی و چرکی مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی باکتری ها و عفونت هایی را که در جوش زیر پوستی وجود دارد را از بین می برد.

پمادها در انواع و برندهای متفاوتی می باشند و هر یک از آنها هم ویژگی های متنوعی دارند.


معرفی ۳ کرم درمان جوش زیر پوستی :

معرفی 3 کرم درمان جوش زیر پوستی :

همانطوری که بیان نمودیم و به خوبی متوجه شدید کرم های جوش زیر پوستی تاثیر بسیاری در از بین بردن و درمان کردن جوش های زیر پوستی دارد و به همین دلیل بسیاری از کسانی که جوش های زیر پوستی می زنند از این پماد استفاده می کنند.

یکی از مهمترین قابلیت هایی که کرم های ضد جوش دارند این است که بافت صورت را ترمیم می کنند و همچنین به صورت شما رطوبت می دهند.

در ادامه ۳ مدل از بهترین کرم های جوش زیر پوستی را معرفی می کنیم تا آشنایی شما با آنها بیشتر شود.


 1. کرم جوش زیر پوستی ویشی 

کرم جوش زیر پوستی ویشی

برند ویشی یکی از بهترین برندهای آرایشی بهداشتی می باشد که تمامی محصولات تولید آن کیفیت بی نظیری دارد. از آنجایی که این کرم محصول کشور فرانسه می باشد باید بدانید که کیفیت و عملکرد بی نظیری دارد. این کرم طرفداران بسیار زیادی دارد و به همین دلیل افراد زیادی آن را خریداری می کنند.

تمامی موادی که در درون این کرم به کار رفته است دارای کیفیت عالی می باشد و به همین دلیل سریعا می تواند جوش های زیر پوستی شما را از بین ببرد. کسانی که می خواهند جوش های زیر پوستی خود را از  بین ببرند می توانند از این کرم استفاده کنند.

حجم این کرم ۵۰ میلی لیتر می باشد و برای مصرف یک ماه کافی است، در صورتی که شما هر روز از آن استفاده کنید. جنس محفظه ی این محصول پلاستیکی می باشد و به صورت پمپی مورد استفاده قرار می گیرد.

روش مصرف و فواید این کرم :

استفاده از این کرم برای کسانی که جوش های زیر پوستی دارند بسیار مناسب می باشد و اگر جوش زیر پوستی شما کوچک هم باشد این کرم می تواند به خوبی آنها را از بین ببرد. در درون این کرم ویتامین خاصی وجود ندارد و به همین دلیل از آن نباید توقع داشته باشید که ویتامین های پوست شما را تامین کند.

برای استفاده کردن از این کرم کافی است هر شب پیش از اینکه بخوابید مقداری از این کرم را روی جوش های خود بمالید و صبح زود صورت خود را با آب ولرم شستشو دهید. موادی که در درون این کرم وجود دارد بسیار قوی می باشد و به خوبی می تواند جوش های زیر پوستی شما را درمان کند.

این کرم علاوه بر اینکه جوش های روی صورت شما را از بین می برد یکی از بهترین رطوبت رسان های پوست هم به شمار می رود و می تواند جای جوش های صورت را هم برطرف کند.
برای چه افرادی مناسب است ؟

استفاده از این کرم درمان جوش زیر پوستی برای افرادی که جوش های زیر پوستی زیادی در سطح پوست خود می زنند بسیار مناسب می باشد و به همین دلیل افرادی که جوش زیر پوستی زیادی در سطح پوست خود می زنند می توانند از این محصول استفاده کنند.

منافذ باز که در سطح پوست وجود دارد با استفاده از این کرم بسته می شود و مانع جوش زدن روی صورت شما می گردد. همچنین قرمزی پوست با این کرم برطرف می شود.

 1. کرم جوش زیر پوستی اوریاژ

کرم جوش زیر پوستی اوریاژ

یکی دیگر از کرم های ضد جوش که برای درمان جوش های زیر پوستی مورد استفاده قرار می گیرد کرم اوریاژ می باشد. این کرم محصول کشور فرانسه می باشد و وزن آن ۱۵ گرم است، محفظه آن پلاستیکی می باشد و موادی که در درون آن وجود دارد بسیار باکیفیت است و به هیمن دلیل سریعا می تواند جوش های زیر پوستی را از بین ببرد.

روش مصرف و فواید این کرم :

برای استفاده کردن از این کرم باید شبانه مقداری از آن را روی پوست خود بزنید و اجازه دهید تا صبح روی پوست شما باقی بماند. یکی از مهمترین فوایدی که این کرم دارد و بسیار مهم می باشد این است که چربی زیادی پوست را به خوبی جذب می کند و به همین دلیل دیگر شما جوش های زیر پوستی نمی زنید.

این کرم یکی دیگر از فواید و ویژگی های بسیار مهمی که دارد این است که پوست شما را بسیار نرم و لطیف می کند، به همین دلیل  خاصیت مرطوب کنندگی یکی از مزیت های مهم این کرم به شمار می رود.

برای چه افرادی مناسب است ؟
این کرم برای افرادی که جوش های زیر پوستی زیادی می زنند و پوست آنها مستعد آکنه های زیادی است مناسب می باشد و آنها می توانند از این محصول استفاده کنند.

افرادی که دارای پوست چرب می باشند می توانند از این محصول بی نظیر استفاده کنند تا جوش های زیر پوستی خود را به طور کامل از بین ببرند. همچنین کسانی که لکه های زیادی در اثر جوش روی پوست خود دارند می توانند با این محصول آن لکه ها را به طور کلی از بین ببرند.


 1. کرم جوش بایودرما

کرم جوش بایودرما

یکی دیگر از کرم های ضد جوش و درمان کننده جوش های زیر پوستی کرم بایودرما می باشد. این محصول ساخت کشور فرانسه می باشد و حجم آن ۳۰ میلی لیتر می باشد. محفظه ی آن پلاستیکی و به صورت تیوپی می باشد.

در درون این کرم ویتامین وجود ندارد و به همین دلیل باید بدانید تنها خاصیت آن درمان کردن جوش های زیر پوستی شما به شمار می رود. تمامی موادی که در درون این کرم وجود دارد کیفیت مناسبی دارد و می تواند جوش های زیر پوستی شما را به طور کامل از بین ببرد.

روش مصرف و فواید این کرم :

استفاده از این کرم به صورت روزانه می باشد و تا ۸ ساعت به خوبی روی پوست شما باقی می ماند. افرادی که این کرم را تولید کرده اند در زمینه شناخت جوش های زیر پوستی تخصص بسیاری داشته اند و به همین دلیل با بهترین مواد این کرم را تولید نموده اند.

این محصول ضد التهاب می باشد و به همین دلیل برای انواع پوست می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

خاصیت آنتی باکتریال این کرم یکی از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های آن به شمار می رود و بر همین اساس تمامی عفونت های جوش زیر پوستی را از بین می برد.

برای چه افرادی مناسب است ؟

استفاده از این کرم مناسب پوست تمامی افراد می باشد و برای پوست های چرب، خشک، مختلط و … مناسب است. جوش های زیر پوستی و جوش های سرسیاه با وجود این کرم به خوبی از بین می روند.

این کرم می تواند چربی هایی که در سطح پوست افراد وجود دارد را تنظیم کند تا جوش نزنند.

این کرم مرطوب کننده ی خاصی هم دارد که مناسب کسانی است که پوست صورت شان خشک است و می تواند به اندازه ی کافی رطوبت به پوست صورت برساند.


 معرفی ۳ پماد برای درمان جوش زیر پوستی

 معرفی 3 پماد

همانطوری که بیان نمودیم استفاده از کرم های جوش زیر پوستی برای درمان نمودن جوش های زیر پوستی تاثیر بسیاری دارد و افرادی که می خواهند جوش های زیر پوستی خود را درمان کنند با استفاده از ۳ کرم که در بالا معرفی کردیم می توانند اقدام به درمان و از بین بردن جوش های زیر پوستی خود نماید.

اما باید بدانید پماد جوش زیر پوستی هم یکی دیگر از محصولات بی نظیری می باشد که می تواند جوش های زیر پوستی را به خوبی درمان کند. برخی از این پمادها که ویژگی منحصر بفردی دارند و می توانند جوش های زیر پوستی شما را به خوبی درمان کنند عبارت می باشند از :


 1. پماد جوش زیر پوستی بیلوا

پماد جوش زیر پوستی بیلوا

یکی از بهترین پمادهای جوش زیر پوستی که مورد استفاده قرار می گیرد پماد بیلوا می باشد که ساخت کشور ایران است و به همین دلیل باید بدانید مناسب پوست شما که در ایران زندگی می کنید می باشد. در این پماد عصاره ای وجود ندارد و به همین دلیل تنها خاصیت آن درمانی می باشد.

همچنین ویتامنی هم در درون آن وجود ندارد و می تواند تمامی عفونت ها و چرک هایی که در درون جوش زیر پوستی وجود دارد را از بین ببرد و درمان کند.

حجم آن ۵۰ میلی لیتر می باشد و قیمت بسیار مناسبی دارد.

روش مصرف و فواید این پماد :

برخی از افرادی که جوش های زیر پوستی دردناکی روی صورت خود و یا حتی بدن خود می زنند می توانند از این پماد استفاده کنند چرا که خاصیت درمانی آن بسیار قوی می باشد و می تواند تمامی جوش های زیر پوستی را درمان کند. شما برای اینکه از این پماد استفاده کنید باید مقداری از آن را روی جوش خود بزنید و از شب تا صبح بگذارید روی پوستتان بماند.

برای چه افرادی مناسب است ؟

استفاده از این پماد برای کسانی که جوش های زیر پوستی دردناکی روی پوست خود می زنند بسیار مناسب می باشد و می توانند با استفاده از آن جوش های زیر پوستی خود را درمان کنند. تاثیر این پماد در از بین بردن جوش های زیر پوستی و درد ناشی از آن بسیار  زیاد است، به همین دلیل اگر شما هم این شرایط را دارید بهتر است از این پماد استفاده کنید.


 1. پماد پریم

پماد پریم

پماد پریم محصول کشور ایران می باشد و حجم آن ۳۰ میلی لیتر می باشد. در درون آن عصاره  و ویتامین وجود ندارد به همین دلیل تنها خاصیت آن از بین بردن جوش های زیر پوستی است. شما اگر بخواهید از این کرم استفاده کنید می توانید تا ۲ ماه آن را مورد استفاده قرار دهید.

روش مصرف و فواید این پماد :
در درون جوش های زیر پوستی باکتری های زیادی وجود دارد که با استفاده از این پماد تمامی آن باکتری ها از بین می رود.

استفاده از این کرم در شب ها تاثیر بیشتری دارد و به راحتی می تواند جوش های زیر پوستی شما را درمان کند. هرگونه التهاب و عفونتی که شما در سطح پوست خود داشته باشید می توانید با استفاده از این کرم آن را برطرف کنید و پوست خود را نرم و روشن نمایید.

لکه هایی که در پوست به وجود می آید با استفاده از این کرم به خوبی درمان می شود و از بین می رود.
برای چه افرادی مناسب است ؟

استفاده از این پماد برای تمامی افراد با هر نوع پوستی که دارند مناسب می باشد و می تواند جوش های زیر پوستی آنها را درمان کند. در این پماد خاصیت مرطوب کنندگی هم وجود دارد به همین دلیل کسانی که پوست خشک هم دارند می توانند از آن استفاده کنند تا بافت های پوست آنها ترمیم شود.


 1. پماد کلس

پماد کلس

یکی دیگر از پماد جوش زیر پوستی که ساخت کشور ایران می باشد پماد کلس است. در درون این پماد ویتامین های و عصاره هایی وجود دارد، به همین دلیل باید بدانید استفاده از آن مناسب شرایط خاصی می باشد که در ادامه معرفی می کنیم. حجم این کرم ۶۰ میلی لیتر است و از آنجایی که ساخت کشور ایران می باشد مناسب پوست همه افراد است.

روش مصرف و فواید آن :
این پماد بیشتر از اینکه عفونت درون جوش های زیر پوستی را از بین ببرد بافت های جوش  پوست را ترمیم می کند.

به همین دلیل باید از آن در طول روز استفاده کنید تا جوش های و جای آنها ترمیم شود و از بین برود. در واقع باید بدانید خاصیت درمانی آن زیاد نمی باشد ولی فوایدی که برای بازسازی پوست دارد بسیار عالی و بی نظیر است.

برای چه افرادی مناسب است ؟

استفاده از این پماد برای افرادی که جوش های زیر پوستی زده اند و می خواهند جای آن را ترمیم کند بسیار مناسب می باشد و هر فردی دارای هر نوع پوستی باشد می تواند از آن استفاده کند.


جمع بندی در مورد کرم و پماد درمان جوش زیر پوستی :

کرم درمان جوش زیر پوستی انواع متعددی دارد و هر یک از آنها خواص ویژه در از بین بردن جوش های زیر پوستی دارند. همچنین باید بدانید پمادها هم تاثیر فوق العاده ای در درمان جوش های زیر پوستی دارد که در مباحث بالا برخی از مهمترین آنها را معرفی کردیم تا شما با استفاده از آنها جوش های زیر پوستی خود را به خوبی درمان کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.